Pořádali jsme

5. a 6. Žebříček B - Čechy (18. a 19. 6. 2016)

Ve spolupráci s OK Rakovník jsme uspořádali závody Žebříčku B - Čechy. Odkaz na stránky závodu zde.

19. oblastní žebříček a 20. oblastní žebříček + 5. závod Sprintového poháru ZČO (3. a 4. 10. 2015)

Výsledky krátká
Výsledky sprintový pohár
Výsledky klasika

11. oblastní žebříček a 12. oblastní žebříček (14. a 15. 6. 2014)

Výsledky vložený závod

10. oblastní žebříček - oblastní přebor na krátké a 11. oblastní žebříček (18. a 19. 5. 2013)

9. oblastní žebříček - přebor na krátké a 10. oblastní žebříček (28. a 29. 4. 2012)

Odkaz na stránky závodu zde

12. oblastní žebříček - přebor ve sprintu a 13. oblastní žebříček (28. a 29. 5. 2011)

7. a 8. oblastní žebřířek (1. a 2. 5. 2010) + Kufrování s KOMETOU (2.ročník)

7.OŽ byl OP middle a 8.OŽ byla klasika. Závodilo se na zcela nové mapě, a proto jste neváhali a přijeli!.
Výsledky naleznete spolu s fotkama zde

Kufrování s KOMETOU (1.ročník)

Kufrování dopadlo velmi dobře a těšíme se na Vás příští rok.

Soutěž o super ceny (9.6. - 20. 8. 2008)

První soutěž. Jednalo se o vědomostní soutěž, která se skládala ze 13 otázek.
Přinášíme Vám pořadí jak vše dopadlo:
1.místo - Věra Peterová - BUSOLA
2.místo - Jana Bejčková - MP4 přehrávač
3.místo - Karel Hausvater - FLASH DISK
4.místo - Magda Hanáková - Přívěšek - KARABINOVÁ BUSOLA
Další zúčastnění: Jan Fátor, Pavel Princl, Pavlína Lejsková, Barbora Lejsková, Jiří Vištejn, Ondřej Pova, David Horký, Aleš Horký, Ivana Březinová, Monika Kubelová

10. a 11. oblastní žebřířek (3. a 4. 5. 2008)

10.OŽ se běžel na mapě Kralovice, a byl to OP ve sprintu. 11.OŽ byl na mapě Topolová paseka.
Výsledky ze závodů:
Sobota - kategorie
Sobota - mezičasy
Neděle - kategorie
Neděle - mezičasy

Hodnocení:
1. den: Já městem běhám sem a tam, je sobota a nikam nechvátám.
Lidé si mne prohlížejí, jak tu kličkuju, uličku jsem netrefil, teď toho lituju, děsně lituju.
Vždyť já v sobě nosím pocit sváteční, ó, jak báječný, orientační.
Proč zas dneska nevyhraju, ví jen Bůh, mizím jak duch, vážení, nejsem statečný, ó, báječný je pocit orientační.
2. den: Držím mapu plnou barev, slunce pálí, na obloze mraky táhnou, prach se valí, do Kralovic přijel také Tomáš Prokeš, nandal nám to, druhý za ním doběh Bobeš.
V motorestu seděli jsme jako ve snách, na vyhlášení museli jsme potom pospíchat.
Najít rychle, běžet málo, vyhrát víc, povedlo se někomu u Kralovic.
Stavěli to Hanákovi, kdekdo od nás Vám to poví, a přidali pozvání na příště.

7. a 8. (jarní) oblastní žebřířek (5. a 6. 5. 2007)

7. i 8. OŽ se běžel na mapě Topolová paseka, byl to OP klasika.

Hodnocení:
1. den: Na OP na klasické trati to byl velmi lehký les. Ale zas jsme mohli celou cestu běžet. Kontroly byly na svých místech a stavitel se alespoň snažil, abychom neběhali moc po cestách.
2. den: Na téže mapě se běžel o něco zajímavější závod. Prospěl menší počet kontrol. I přes hustou síť cest, jsme se na ně prakticky nedostali.

4., 5. a 6. podzimní oblastní žebřířek (25., 26. a 27. 8. 2006)

Ve spolupráci s oddílem JES jsme pořádali závody "3 dny OD Soseň"
Pátek - kategorie
Celkové
Sprint

Hodnocení:
1. den: Závod těžký jako prase! Takové mám rád. Prototyp pro mnohdy jednoduché krátké závody a to i na celostátní u´rovni. Po celou dobu jsem nezamhouřil oko. Tedy pouze na sběrku, a hned z toho byly dvě minuty navíc. U mne by to kandidovalo na závod roku, pokud by se do toho a nenabourali hackeři z Al-Kajdy, kvůli kterým se některé kategorie musely rušit a jiné se uzavřely dříve než v cíli. Jeden postup u HD 10 bych bez rozpaků dal i H 21.
2. den: Příjemná, spíše běžecká klasika. Teroristé asi odpočívali. Postupy byly většinou jednoznačné. Pár desítek metrů takřka před každou kontrolou se muselo pořádně brzdit, jinak to hrozilo kufrem.
3. den: Kralovický stavitel se prezentoval technicky obtížnějším závodem než Milánek. Škoda, že ty zajímavé postupy v druhé půli závodu přišly vniveč díky předčasně ukončenému závodu v některých kategoriích (teroristé už byli vzhůru). Představa o vzdálenosti je věc značně relativní. Podle jedněch byl sporný stojan max. o 20 metrů jinde, podle jiných to bylo nejméně o sto metrů. Našli se i tací, kteří ke kontrole po pěkném kufru zabloudili a tvrdili, že byla správně. Ceny na závěr stály za to. Připadal jsem si jak na Ježíška.

5. a 6. (jarní) oblastní žebřířek (23. a 24. 4. 2005)

První závody, které jsme pořádali bez pomoci - bylo to na mapě Volesko.

Hodnocení:
1. den: Původně jsem chtěl dát za kvalitu závodu 0, ale nechtěl jsem úplně degradovat práci malého a mladého oddílu, kde je obětavých ale méně zkušených dospělých poskrovnu. Naprosté nepochopení, co je to závod na krátké trati. Pravda, mapa není z nejobtížnějších, spíše naopak, ale něco se tam postavit dalo. Pětikilometrový závod na dráze by byl přínosnější.
2. den: Těšil jsem se, že druhý den nějak zajímavě vysmejčíme ten kamenitější a členitější sever mapy, ale chyba lávky. Úplně stejné orientační nic jako předtím. Navíc 4 sakra ostré úhly, kdy se samozřejmě běžela část stejně tam i zpátky. Vezměte tu mapu někdy na závody, můžeme si nad ní sednout večer v hospodě. Může to být pěkné cvičení, i když se na tom třeba už závodit nebude.

15. oblastní žebřířek (27. 6. 2004)

První závody, které jsme pořádali - byla to klasika na mapě Volesko. Pomocnou sílu nám dělal oddíl LPM.
Výsledky ze závodu:

Hodnocení: Žádná pozoruhodná krajina. Takový normální plzeňský lesík. Kralovice se napoprvé zhostily pořadatelství vcelku dobře. Hlavně vybrali pro zázemí pěknou hospodu.