Odkazy

Český svyz orientačních sportů

Sekce orientačního běhu Českého svazu orientačních sportů

LOB        MTBO

Mapový server ČSOS

Časopis ORIENTAČNÍ BĚH        Historie OB

Katalog OB

Jak to vidí Béďa        BEN        Sosnoviny

INTERNATIONAL ORIENTEERING FEDERATION

 

Oblasti ČSOS

Pražská

DKP (Oddíl OB Kotlářka)
DVP (Sokol Praha Spořilov - Roztyly)
EKP (VŠTJ Ekonom Praha)
FSP (VŠTJ Stavební fakulta Praha)
CHP (VSK Chemie Praha)
JEP (Jehlanka Team)
KBP (KBP Praha)
KRP (SK KOURA)
MFP (VŠSK MFF UK Praha)
MKP (SK Meteor Kačerov Praha)
OKP (SK OK 24 Praha)
OLP (PSK Olymp Praha)
PFP (VŠSK PedF UK Praha)
PGP (SK Praga)
PVP (VSK Přírodověda)
SCP (OK Sparta Praha)
SIP (SILD team Praha)
SJP (Slavoj Praha)
SLP (OOB Slavia Praha)
SOB (Sdruľ. organizátorů bank. sport. akcí)
SSP (SK Stopa Praha)
SZP (TJ Slovan Zdravotník Praha)
TAP (KOB TRETRA Praha)
TEP (Tempo Praha)
TJP (OOB TJ Sokol Troja)
UVP (Slovan Praha)
VIP (SK VIPrahlo)
VSP (USK Praha)
ZBP (OOB SK Zbraslav)
ZUP (MTBO ČZU Praha)

Středočeská

DCE (KOB Dobřichovice)
DKL (KOB Kladno)
HCE (TJ Sokol Hostivice)
KAM (SK Kamenice)
KNC (OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.)
KPY (SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.)
LBE (TJ Lokomotiva Beroun)
ODV (TJ AERO Odolena Voda)
ROU (SKOB Roudnice nad Labem)
ROZ (OK Roztoky)
SKL (SMS Team Kladno)
SLA (SKOB Slaný)
TEH (Sokol Tehov)
ZVO (OB SK Zvole)

Západočeská

ARO (Zap.A bike klub)
BSO (KOB Baník Sokolov)
JES (KOS Jesenice)
KAD (Originální Vivalín team Kadaň)
KRL (Kometa Kralovice)
KSH (TJ Kaąperské Hory)
LCV (TJ Loko Chomutov)
LIV (Kruąnohorský rogainingový klub Litvínov)
LKV (Klub vodáků Karlovy Vary)
LPM (OK Loko. Plzeň)
MAS (KČT Aą)
MLA (MLOK Mariánské Lázně)
NEJ (TJ Jiskra Nejdek)
ONO (SKOB Ostrov)
SCH (TJ Skalka Cheb)
SKV (TJ Slovan Karlovy Vary)
VEY (YETTI Vejprty)
VPM (KOS Sl. VŠ Plzeň)
ZAT (TJ Lokomotiva Žatec)

Jihočeská

ACB (ABK České Budějovice - Šumava)
API (OK Andante Písek)
CST (OOB TJ ČZ Strakonice)
JPI (Junák Písek)
KCK (KOB Český Krumlov)
KRE (OOB TJ Sokol Křemľe)
KTA (SK Kotnov Tábor)
LEN (Ski Klub Lenora)
MIL (Tesil Milevsko)
OCB (Orienteering club České Budějovice)
OPT (SK Libín 1096 Prachatice)
PCB (SKP České Budějovice)
PVD (OOB TJ Sokol Praľák)
TCB (SK Technik České Budějovice)
TJH (TJ OK Tolar Jindřichův Hradec)
VCB (TJ OB České Budějovice)

Ještědská

BLI (MTBO Bludný kořen)
BOR (OK Jiskra Nový Bor)
DLT (KrOB Rozmarýn Litoměřice)
DOK (OK Doksy)
FYD (Jizerský klub OB Frýdlant)
HAR (OK Harcov)
CHA (OK Chrastava)
JEN (OB Jeniąovice)
KAS (KOB Kamenický Šenov)
KTP (Koloshop team)
LDC (KOB Děčín)
LIT (KOB Chemopetrol Litvínov)
LJN (OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou)
LLI (TJ Loko Liberec)
LTP (OOB TJ Lokomotiva Teplice)
NOB (SIX Numbers)
PEN (OK RECO Sport)
PUL (OOB USK Slavie Ústí n.L.)
RDC (Reactor Bike Team Děčín)
ROT (TJ Sokol Rovensko p. Tr.)
SMB (SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav)
SMR (SK SNS Smrľovka)
STB (TJ Stadion Nový Bor)
STZ (PS Výři)
SUL (TJ Slavoj Severotuk Ústí nad Labem)
TJN (OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou)
TUR (OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov)
TUV (SOK TJ Turnov)
VLI (Slavia Liberec Orienteering)
ZAK (SK Netopýr Zákupy)


Východočeská

ALB (OOB Albrechtice nad Orlicí)
BRM (Sokol Burdych)
BRU (Ulita-HOBRA Orienteering Broumov)
CET (TJ Loko Česká Třebová)
DOB (KOB Dobruąka)
DPU (DDM Pardubice)
HOR (TJ Jiskra Hořice)
HOS (TJ Tatran Hostinné)
CHC (KOB Choceň)
JIL (OK Jilemnice)
KUN (TJ Sokol Kunvald)
LPU (OK Lokomotiva Pardubice)
LTU (OOB TJ Lokomotiva Trutnov)
MJC (Maraton centrum Jičín)
NPA (SK lyľování a OB Nová Paka)
PHK (OK 99 Hradec Králové)
PPU (KOB Pardubice)

SHK (TJ Slavia Hradec Králové)
SJC (Sportcentrum Jičín)
SNA (TJ Start Náchod)
SRK (SOOB Spartak Rychnov nad Kněľnou)
STH (SK Studenec)
TYN (SK Týniątě nad Orlicí OOB)
VAM (OOB Vamberk)
VRI (Podkrkonoąský SK Krakonoą)
VOD (KOS Voděrady)
VRL (OOS TJ Spartak Vrchlabí)
XPU (Pardubice Bikers)
ZAM (Oddíl OB TJ Sokol Žamberk)

Vysočina

CTB (SK OB Chotěboř)
FJI (SK Free Jihlava)
HVC (SK Hlinsko)
CHT (OOB SK Chrast)
JHB (TJ Jiskra Havlíčkův Brod)
OSN (SK OS Nové Město n. M.)
PZR (UNITOP SKP Žďár nad Sázavou)
RUZ (TJ Růľená)
SJH (TJ Slovan Jindřichův Hradec)
SJI (OK Jihlava)
TTR (OOB Třebíč)
ZHR (TJ Zhoř)

Moravskoslezská

AOP (POBO - přátelé OB Opava)
AOV (OOB TJ Baník Ostrava)
BFM (SKOB Frýdek - Místek)
BOV (TJ Baník Ostrava OKD)
HAV (SKOB Baník Havířov)
HOB (SKOB Horní Beneąov)
JAM (SK Jamnice)
KAR (SK Karlovice)
KRN (KOS TJ Lokomotiva Krnov)
KYL (SK SP Kyleąovice)
LOV (lepus.cz)
MOV (SKOB Ostrava)
ODR (SKOB Odry)
OOP (TJ Opava)
SFM (OOB TJ Sokol Frýdek-Místek)
SOP (OOB TJ Slezan Opava)
TRC (SKOB BETA Třinec)
TRI (TJ TŽ Třinec)
VOV (VSK VŠB TU Ostrava)
VRB (SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.)

Hanácká

ABR (A-team Bruntál)
ASU (Magnus Orienteering)
CEL (TJ Sokol Čelechovice na Hané)
HSU (Horizont klub Šumperk)
JPV (SK Prostějov)
KON (KOB Konice)
KSU (Klub vytrvalostních sportů Šumperk)
LOL (OK Olomouc)
NNH (KVS Náměą» na Hané)
OOL (SK Haná orienteering)
PLU (TJ Sokol Plumlov)
PTE (TJ Sokol Ptení)
RAD (TJ Sokol Radslavice)
SBR (SKOB Bruntál)
SSU (SK Severka Šumperk)
STE (SK SKI-OB Šternberk)
TSU (LKT 80 Šumperk)
UOL (SK UP Olomouc)
ZLH (OOB TJ Zlaté Hory)
ZPV (KOB Prostějov)

Valaąská

AZL (SKOB ARIS Zlín)
EZL (PEV Zlín)
HLV (OOB TJ Sokol Holeąov)
JZL (TJ Jiľní svahy Zlín)
KVS (SKOB Kobra Vsetín)
KZL (SKPOB Zlín)
LCE (OOB TJ Slovan Luhačovice)
OTK (OOB TJ Jiskra Otrokovice)
ROV (OK Roľnov)
SKM (KOB Směr Kroměříľ)
SVS (Orientklub Vsetín)
TZL (SKOB Zlín)
VIC (OB Vizovice)
VIZ (TJ Sokol Vizovice)
ZVS (TJ Zbrojovka Vsetín)

Jihomoravská

ABM (KOB Moira Brno)
ADA (OOB TJ Spartak Adamov)
BBM (BETA URSUS Orienteering)
LBM (TJ Lokomotiva Ingstav Brno)
PBM (TJ Spartak 1. Brněnská)
RBK (SK Radioklub Blansko)
SBK (KOB Start Blansko)
TBM (KOS TJ Tesla Brno)
UBM (OOB TJ Průkopník Brno)
VBM (VSK Mendelu Brno)
XBM (Pell's MTBO team)
YBM (Klub turistů a lyľařů Brno)
ZBM (SK Žabovřesky Brno)


Stav k 10.2.2011 20:00. Odkazy dle stránek ČSOS.