Sponzoři

Společnosti / firmy:

KeypackJsme firma nabízející servis v oblasti průmyslových balení a jejich následnou výrobu.Nosným programem je výroba unikátního materiálu Kartonplastu/Tekpol (komůrkový PP) a jeho zpracování (tvarový výsek, potisk, svařování). V našem výrobním programu najdete více komodit od výroby deskových materiálů až po vstřikované výlisky.

 

Mivvy

Zaměřujeme se na vývoj a úpravu softwaru pro spotřební elektroniku dle požadavků zákazníků. Nově se specializujeme a spolupodílíme na navrhování a vývoji světelných LED zdrojů pro průmyslový, podnikatelský i spotřebitelský sektor. Naší společnou strategií je kontrolovat výrobní proces všech produktů nesoucích naše jméno, a to od fáze návrhu až po finální výrobu. Jen tak můžeme dosáhnout nejlepší možné konkurenceschopnosti a zaručit našim zákazníkům pokud možno to nejlepší dostupné zboží.
Spokojené zákazníky mivvy® a mivvy ENERGY® naleznete nejen v ČR, ale i v řadě zemí Evropy, dále v Jižní Americe a Asii. Dnes stojí jádro našeho know-how na více než 30 zaměstnancích a spolupracovnících. Rozhodně nejsme tedy jen distribuční společnost.
Staňte se i vy naším spokojeným zákazníkem.

 Město:

KraloviceKralovice jsou město v severní části okresu Plzeň-sever se zhruba 3,5 tisíce obyvateli, katastrální území obce zaujímá 3979 ha. Obec je součástí Mikroregionu Kralovicko.