Česká Kanada

8.8. - 14.8. - letní soustředění, účast na pětidenních Česká Kanada. Spali jsme ve Slavonicích, na tréninky a jednotlivé etapy nás vozili autem Hanka, Ondra, Magda a Martin.Chladnější počasí nám nevadilo, před deštěm jsme se vždycky schovali. Prohlédli jsme si náměstí i sklepy ve Slavonicích, prošli pohádkovým lesem, shlédli výstavu samorostů, okoukli válečné bunkry, prozkoumali celý Landštejn, prolezli Grazlovu sluj a Schillerovi kameny, zkrotili zvířátka na Bejčkově statku. V lese jsme se občas ztratili, ale vždy se našli. Závodili jsme ze všech sil. Medailové umístění v etapě se podařilo získat Ondrovi, Elišce a Péťovi. Celkové vítěztví uhájili Ondra (H21B) a Eliška (D14B). Podívejte se na fotky.

Img_4301

Slovensko

Ani o prázdninách jsme úplně nelenošili. Starší závodnice - Magda, Lenka, Dáda, Lenča a Terka se zúčastnily soustředění na Slovensku a závodily na Karst cupu. Nejlépe se vedlo Terce, která celkově obsadila druhé místo, Magda se v elitě také neztratila, Lenka doběhla pátá a Dáda s Lenčou si domů přivezly zraněný kotník.

Fotky si prohlédněte tady.

Img_6484 35

Poslední předprázdninová akce

Ještě, než jsme se rozešli na prázdniny, uspořádali jsme poslední akci v kempu. Běželi jsme závod s rodiči, pak závod s ochutnávkou ("žrací maraton"), opékali jsme buřty a hráli různé hry. Pěkně jsme si to užili! A hurá na prázdniny... 

Máme i pár fotek.

Image_25 Image_56 Image_91

ŽB KRALOVICE

18. - 19.6. 2016 se uskutečnily béčkové závody na Chvojkovském mlýně, pořádané naším oddílem. Oba dva dny bylo krásné slunečné počasí, které se koncem víkendu trochu pokazilo. Součástí sobotního závodu byl i přebor Západočeské oblastni na klasické trati. V sobotu dosáhla nejlepšího výkonu Olinka Zmarzláková a Adélka Vlachová, které v kategorii D12C skončily na 12. a 14. místě. Dařilo se také Péťovi Biersakovi v H10C, který si vybojoval 14. místo. V neděli se nejvíce zadařilo Lence Hanákové, která v kategorii D18B doběhla na 5.místě.

OBLASTNÍ PŘEBOR NA KRÁTKÉ TRATI:

D10 - Marcelka (5), Markétka (6), D12 - Olinka (2), Adélka (3), D16 - Dáda (1), Lenča Mudrová (3), D18 - Lenka Hanáková (2), H10 - Péťa (4), Pepa (5)

Podívejte se na fotky ze soboty a neděle.

Sam_9248 Sam_9247 Sam_9242

KONEČNĚ MÁME NOVÉ BUNDY

Image_6 Image_5Image_4

ŽB

Na druhé béčkové závody nevyrazili nejen naši starší závodníci. Tentokrát jsme s sebou vzali i naše malé naděje (Aničku, Markétku, Marcelku a Olinku). Vedlo se jim skvělě a zase nasbíraly nové zkušenosti. Na fotky se podívejte zde.

OŽ Karlovy Vary

7. - 8.5. 2016 jsme se zúčastnili oblastních žebříčků u Karlových Varů. Fotky si můžete prohlédnout tady.

Trutnov

30.4. - 1.5. 2016 byly pořádány první žebříčky B a A Trutnovem. Závodů se zůčastnily Lenča, Léňa, Dáda, Terka a Magda. Máme i pár fotek.

Brigáda

V pátek jsme vyrazili na brigádu. Podívejte se na fotky z úklidu parku.

Štafety a sprint - oblastní přebor

ZE ŠTAFET MÁME ZLATO! A k tomu ještě stříbro, 2x bronz a bramboru.

Kralovičtí ve štafetách zazářili. V kategorii D18 nám zlato vyběhla štafeta ve složení Lenka Hanáková, Dáda Biersaková a Terka Šlechtová. (A tím si zajistili přímý postup na MČR štafet). Na posledním úseku to byl velký souboj o první příčku, ale holky si ji už vzít nenechaly. V kategorii linie jsme získali dvě medailová umístění. Na druhém místě doběhli Štěpán, Markétka Gelnerová a Áda Fišarová. Třetí místo získali Deniska Bodurková, Pepa Bejvančický a Marcelka Čadková. V téže kategorii si pro bramborovou medaili doběhli Míša Škrle, Kája Roučková a Anička Gelnerová. V kategorii H21 nám ve velké konkurenci přinesli třetí místo Jirka Vištejn, Magda Hanáková a Ondra Pova. 

Odpoledne jsme se vydali na sprint, kde se nám opět zadařilo. V D10 skončili třetí Anička Gelnerová, čtvrtá Marcelka Čadková a pátá Deniska Bodurková. Olinka si doběhla v D12 pro krásné čtvrté místo. V D14 si druhé místo vyběhla Eliška Fišarová a v D16 třetí místo Terka Šlechtová, která za vítězkou skončila o 23 vteřin. V kategorii D18 skončila na druhém místě Lenka Hanáková, která na vítězku ztratila pouze 3 vteřiny. V H10 se také zadařilo Péťovi Biersakovi, který si doběhl pro druhé místo a Pepovi Bejvančickému, který skončil na čtvrtém místě.

Fotky ze soboty i neděle jsou tady.

S-kolacem Radost-z-vyhryCil1