Trénink

V neděli 5. března jsme vyrazili na mapový trénink. Máme i pár fotek.

Nejúspěšnější sportovec Kralovic

Img_6983

Hory

Od 12. - 17.2. 2017 jsme byli na zimním soustředění v Krušných horách na našem oblíbeném místě. Počasí bylo nádherné, přijeli jsme opálení a odpočatí. Vyzkoušeli jsme sjezdovky, běžky i boby. A bylo nám fajn. Podívejte se na fotky.

Krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok přeje KOMETA Kralovice

Pf2017

Jesenický surovec

Img_5305 Img_5311 Img_5329 Img_5335_2 Img_8997_3   Fotky z Jesenického surovce.

Mariánky

Poslední závody sezony Západočeské oblasti se konaly v Mariánkách. Předpověď počasí slibovala báječný víkend a tak jsme vyrazili už v pátek. V kempu U mlýna jsme byli jedinými hosty. Páteční odpoledne jsme si užili vycházkou po ML - kolonáda, zpívající fontána, oplatky. V sobotu na klasice se dařilo Míšovi, Péťovi a Magdě. V neděli krátká trať s hromadným startem se nám líbila a běželo se dobře. Ondra zvítězil, Marcelka byla druhá, Míša třetí, Péťa čtvrtý. Smůlu měla Anička, která dobíhala druhá, ale v cíli zjistila, že jí chybí jedna kontrola. Naštěstí jí ztráta bodů z tohoto závodu nevadila v konečném výsledku v oblastním žebříčku. Domů si odvážela krásný pohár za třetí místo, stejně jako Péťa. Gratulujeme! Všichni běželi výborně a zaslouží velkou pochvalu. Fotky z Mariánek jsou tady.

Img_4741 Img_4952 Img_4955

West cup

Koncem srpna jsme byli na posledních prázninových závodech u Nejdku. Počasí bylo slunečné, dokonce i na koupání. Dařilo se Péťovi, který celkově skončil v H10 na 2.místě. V kategorii D16 obsadila první místo Dáda a druhé Terka. Fotky z West cupu.

Img_7640Img_7630

Česká Kanada

8.8. - 14.8. - letní soustředění, účast na pětidenních Česká Kanada. Spali jsme ve Slavonicích, na tréninky a jednotlivé etapy nás vozili autem Hanka, Ondra, Magda a Martin.Chladnější počasí nám nevadilo, před deštěm jsme se vždycky schovali. Prohlédli jsme si náměstí i sklepy ve Slavonicích, prošli pohádkovým lesem, shlédli výstavu samorostů, okoukli válečné bunkry, prozkoumali celý Landštejn, prolezli Grazlovu sluj a Schillerovi kameny, zkrotili zvířátka na Bejčkově statku. V lese jsme se občas ztratili, ale vždy se našli. Závodili jsme ze všech sil. Medailové umístění v etapě se podařilo získat Ondrovi, Elišce a Péťovi. Celkové vítěztví uhájili Ondra (H21B) a Eliška (D14B). Podívejte se na fotky.

Img_4301

Slovensko

Ani o prázdninách jsme úplně nelenošili. Starší závodnice - Magda, Lenka, Dáda, Lenča a Terka se zúčastnily soustředění na Slovensku a závodily na Karst cupu. Nejlépe se vedlo Terce, která celkově obsadila druhé místo, Magda se v elitě také neztratila, Lenka doběhla pátá a Dáda s Lenčou si domů přivezly zraněný kotník.

Fotky si prohlédněte tady.

Img_6484 35

Poslední předprázdninová akce

Ještě, než jsme se rozešli na prázdniny, uspořádali jsme poslední akci v kempu. Běželi jsme závod s rodiči, pak závod s ochutnávkou ("žrací maraton"), opékali jsme buřty a hráli různé hry. Pěkně jsme si to užili! A hurá na prázdniny... 

Máme i pár fotek.

Image_25 Image_56 Image_91